kobieta


DLA KOGO WIEDZA

Zanim zaczniemy wspólnie działać przeczytaj proszę, czy moja pomoc skierowana jest do Ciebie

 

Dla normalnych kobiet,
a nie przesadnych sportsmenek i niezwyciężonych supermenek

 

Zdrowo w Biegu stworzyłam dla normalnych kobiet, matek, żon, kobiet pracujących, które chcą żyć zdrowo i pięknie wyglądać, ale mają problem w łączeniu zdrowych nawyków z szalonym tempem życia i nadmierną ilością codziennymi obowiązków.

 

Ich życie wypełnione jest po brzegi zajęciami, tak, że czasami brakuje im czasu i siły na zakupy spożywcze, a co dopiero mówić o specjalnym gotowaniu, czy wyczerpujących ćwiczeniach.
Nie mają czasu na ciągłe przesiadywanie w kuchni i nie chcą połowy swojego życia spędzać w siłowniach i fitness klubach.

 

To nie są zagorzałe sportsmenki, wychwalające kult ciała fit dziewczyny, czy też supermenki, którym wszystko od razu wychodzi.
To prawdziwe kobiety z krwi i kości, które przede wszystkim chcą być zdrowe, pełne energii i przy okazji poprawić swój wygląd.

 

WAŻNE!
Wszystkie moje zasady żywieniowe skierowane są dla kobiet zdrowych, ewentualnie z insulinoopornością.

Jeśli masz hipoglikemię, cukrzycę lub jesteś w ciąży (i/lub karmisz piersią), mój system nie będzie dla Ciebie odpowiedni, dopóki nie ustabilizujesz glukozy i insuliny lub nie odstawisz dziecka od piersi.

Kobiety z innym jednostkami chorobowymi moim zdaniem wymagają indywidualnej terapii, a nie tak ogólnego podejścia.

To miejsce przeznaczone jest dla Ciebie, jeśli...

 

Jesteś gotowa na zmianę żywieniową,
a nie kurczowo trzymasz się starych przyzwyczajeń

Jeśli uważasz, że produkty pełnoziarniste (chleb, makaron, ryż, kasze, płatki) są podstawą diety człowieka, zgadzasz się ze sloganem „pij mleko, będziesz wielki”, bo dostarczasz wapń, żywisz się zdrowo, bo przecież jesz produkty light, EKO, BIO i naturalnie słodzone, na wszelkie problemy bierzesz tabletkę, a bez suplementów diety nie osiągnie lepszej figury, to myślę, że będzie ciężko i raczej nie będę w stanie pomóc.

Jesteś otwarta na nowe teorie żywieniowe, które są idealnie dopasowane do trybu życia zabieganej kobiety

Być może będzie to dla Ciebie zaskoczeniem!

Co Ty na to, że węglowodany (np.: owsianka) na śniadanie nie są obowiązkowe, a może nawet czasem są błędem, że nie wszystkie tłuszcze są złe, a nawet niektóre pomagają schudnąć, że nie trzeba jeść 5 posiłków, co 3 godziny, a owoce tylko do południa i wiele innych teorii, których zmiana pozwoli zaoszczędzić czas i dać super efekty.

Jeżeli jesteś w stanie przyjąć tą wiedzę z dogłębnym wyjaśnieniem, to zapraszam Cię serdecznie do mnie.

Chcesz zyskać lepszą koncentrację i sprawność umysłu, a tym samym czas!

Prawidłowe odżywanie i aktywność fizyczna nie tylko zmieniają nasz wygląd, ale porządkują nasze szare komórki i ich możliwości.

Zyskujesz lepszą koncentrację i kreatywność, Twój umysł staje się sprawniejszy i szybciej daje sobie radę z wieloma codziennymi zadaniami, a Ty dzięki temu zyskujesz czas.

Kojarzysz takie uczycie spadków energii w ciągu dnia? Może senność i kolejne kawy? A może chciałabyś krócej spać i wstać rano w pełni wypoczęta?

To wszystko może ulec zmianie!

Zaczynasz przygodę ze sportem, bądź chcesz skrócić czas ćwiczeń

Rozpoczynasz treningi, bądź powracasz po przerwie i totalnie nie wiesz, jak się do tego zabrać.
Ćwiczysz, już długo, ale zauważyłaś, że treningi zabierają Ci tylko czas, nie dając nic w zamian.

Pomogę i podpowiem. Znalazłam szybkie i skuteczne rozwiązanie. Tylko należy pamiętać, że ruch to nie wszystko w kształtowaniu figury, podstawą jest właściwe odżywianie.

Szukasz szybkich i prostych rozwiązań w kuchni, a nie wymyślnych potraw

Jeśli myślisz, że znajdziesz u mnie oryginalne potrawy, to niestety, ale nie. Nie jestem pasjonatką gotowania i kreatywną kucharką.

Poszukuje tylko prostych i szybkich przepisów, bo uważam, że tylko takie w życiu zabieganej kobiety sprawdzają się na stałe.

Chcesz nauczyć się lepszej organizacji w kuchni i planowania posiłków

Uważam, że sukces zmiany stylu życia w dużej mierze zależy właśnie od tego.

Dobra organizacja i planowanie pozwolą trzymać się ustalonych zasad, zaoszczędzić czas, nie marnować jedzenia oraz nie wyrzucać pieniędzy.

Nie przepłacam za pseudo zdrową żywność i nie potrzebuje drogiego sprzętu, aby żyć zdrowo.

To miejsce NIE! będzie pomocne dla Ciebie, jeśli...

 

Jesteś na etapie robienia formy życia

Jeśli chcesz zrobić formę życia, jesteś zagorzałą sportsmenką spędzającą godziny na intensywnym sporcie, ważysz skrupulatnie jedzenie, liczysz makroskładniki, suplementujesz się, wcinasz odżywki i batoniki proteinowe, to nie znajdziesz tutaj nic dla siebie.

Bardziej zależy Ci na szybkim ubytku wagi, niż na zdrowiu i zmianie nawyków żywieniowych na stałe

Nie popieram krótkotrwałych restrykcyjnych diet oraz szybkiego zrzucania kilogramów i zapraszam tylko kobiety, które chcą na stałe wprowadzić swoje zdrowe nawyki żywieniowe.

Pamiętaj proszę, że możesz być szczupłą, ale nadal z oponką wokół brzucha, czy też dużą zawartością tkanki tłuszczowej.

 

To wszystko, a teraz Ty zadecyduj, czy to miejsce jest przeznaczone dla Ciebie.

 

Serdecznie zapraszam,

Iza Dejda