28 października o 20:00
bezpłatne szkolenie (webinar)

poprzedzające start programu
Śniadaniowa Rewolucja

Na końcu zapisu czeka na Ciebie e-book z wstępną wiedzą poście o Intermittent Fasting i moich autorskich śniadaniach.

PRZECZYTAJ DO KOŃCA!

do szkolenia pozostało

07dni 06godziny 22minuty 01sekundy

CO DOWIESZ SIĘ NA BEZPŁATNYM SZKOLENIU

OKAZUJE SIĘ, ŻE ŚNIADANIE JEDNAK NIE JEST OBOWIĄZKIEM

Nasz organizm ma ogromne wewnętrzne zapasy energii i nie musisz cały czas dostarczać jej z zewnątrz z jedzeniem, nawet po nocnej przerwie. Jedynie trzeba wiedzieć, jak ją mądrze uruchomić. Brak śniadania daje nawet korzyści dla zdrowia.

OWSIANKA I SOKI NA ŚNIADANIE MOGĄ CI NIE SŁUŻYĆ

Pierwszy posiłek powinien dawać energię na cały dzień, a te które najczęściej spożywamy tego nie robią. Owsianki, jaglanki, kanapki, jogurty owocowe są niskoenergetyczne. Opowiem Ci, jak tworzyć śniadania, po których będziesz długo syta i pełna energii.

5 POSIŁKÓW, CO 3 GODZINY TO BŁĄD I WYMYSŁ MARKETINGOWY

Organizm potrzebuje znacznie więcej czasu między posiłkami, aniżeli 3 godziny. Przerwa ta jest związana z pracą ważnego hormonu trawiennego insuliny. To zbyt częste jadanie podnosi jej poziom, a to wpływa na ciągłą ochotę na słodkie i podjadanie.

LICZENIE KALORII NIE JEST ROZWIĄZANIEM NA ODCHUDZANIE

Nie wystarczy tylko jeść mniej i ruszać się więcej, aby cieszyć się świetną figurą i zdrowiem. Znacznie ważniejsze jest co i jak często jesz, czyli co zawierają zjadane kalorie. Okazuje się też, że błędnie liczymy kalorie wliczając, to co organizm nie trawi.

Podczas zapisu pobierz prezent, e-booka z wstępną wiedzą.
Przeczytasz w nim o moich autorskich śniadaniach oraz o poście Intermittent Fasting.

KIM JESTEM

Nazywam się Iza Dejda, mam 45 lat. Jestem medycznym ekspertem żywienia i specjalizuję się w diabetologii.

Połączenie wszechstronnej wiedzy medycznej z żywieniową pozwalają mi kompleksowo podchodzić do tematu zdrowego stylu życia, a nie skupiać się na samej dietetyce.

Stworzyłam autorski model odżywiania i programy przemiany, które pomogły już setkom kobiet. Odzyskały czas, energię i zdrowie, a skutkiem ubocznym, ale jakże zadowalającym, jest świetna figura.

Namawiam Cię, weź rozwód z dietą! Unormuj pracę hormonów i napraw metabolizm, a problem zdrowia i wyglądu na zawsze masz z głowy.

To do dzieła, zaczynamy!